Robert & Kristen
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za sve fanove Twilight sage a posebno za fanove Roberta i Kristen :)
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Ne bih voljela da 'Praskozorje' bude 3D

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Ivana voli Krajisnika ♥
Gl. Admin
Gl. Admin
Ivana voli Krajisnika ♥


Posts : 1236
Join date : 2010-01-23

Ne bih voljela da 'Praskozorje' bude 3D Empty
PostSubject: Ne bih voljela da 'Praskozorje' bude 3D   Ne bih voljela da 'Praskozorje' bude 3D Icon_minitimeWed Feb 24, 2010 11:39 am

Kristen Stewart, zvijezda sage 'Sumrak', smatra da nije dobra ideja da četvrti nastavak tog popularnog vampirskog filmskog serijala bude snimljen u danas vrlo popularnoj 3D tehnici
Mlada glumica koja se proslavila ulogom Belle kaže da taj novi filmski trend (Avatar, Alisa u zemlji čuda, Oblačno s ćuftama) ne bi trebala pratiti i vampirska saga.

'Ne znam, mislim da bi to bilo totalno ludo. Moram priznati da mi se to ne čini kao dobra ideja. Možda samo neke scene, ali cijeli film - nikako. Zamislite da vam u nekom trenutku iskoče vampiri ili vukodlaci. Mislim da bi to bilo zbilja uznemirujuće. Praskozorje bi trebao biti 'normalan' film, ali tko zna što će Summit na kraju odlučiti', otkrila je Kristen u nedavnom intervjuu.

Po spekulacijama, četvrti film ('Breaking Down' - u prijevodu 'Praskozorje') prema popularnim knjigama Stephenie Meyer trebao bi se početi snimati krajem ove godine.

Inače, treći nastavak Pomrčina u kina širom svijeta stiže na ljeto.
Back to top Go down
https://robertandkristen.twilight-mania.com
Lady Mihaela
VIP clan
VIP clan
Lady Mihaela


Posts : 376
Join date : 2010-02-17
Age : 26
Location : Banja Luka, Republika Srpska

Ne bih voljela da 'Praskozorje' bude 3D Empty
PostSubject: Re: Ne bih voljela da 'Praskozorje' bude 3D   Ne bih voljela da 'Praskozorje' bude 3D Icon_minitimeWed Feb 24, 2010 1:02 pm

Wow tnx na novostima !!!
Back to top Go down
http://www.ladygaga-4uum.forumotion.net
 
Ne bih voljela da 'Praskozorje' bude 3D
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Robert & Kristen :: Robert and Kristen :: Novosti :: Kristen Stewart-
Jump to: