Robert & Kristen
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za sve fanove Twilight sage a posebno za fanove Roberta i Kristen :)
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Pattinson oduševljen Pierceom Brosnanom

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Ivana voli Krajisnika ♥
Gl. Admin
Gl. Admin
Ivana voli Krajisnika ♥


Posts : 1236
Join date : 2010-01-23

Pattinson oduševljen Pierceom Brosnanom Empty
PostSubject: Pattinson oduševljen Pierceom Brosnanom   Pattinson oduševljen Pierceom Brosnanom Icon_minitimeThu Feb 18, 2010 9:29 am

Robert Pattinson kaže da je uživao snimajući film 'Remember Me' jer je dobio priliku sarađivati s Pierceom Brosnanom.
Novi miljenik ženske filmske publike priznaje da je veliki obožavatelj filmova o Jamesu Bondu te da je godinama želeo glumiti u istom filmu sa 56-godišnjim Brosnanom.

Osim toga, RPattz (23) kaže da mu je Brosnan dao nekoliko saveta kako se ophoditi prema fanovima.

'Zaista je neverovatan. Iako je velika zvezda, čvrsto stoji sa obe noge na zemlji. Izašao sam nekoliko puta s njim i sjajno smo se proveli', rekao je mladi britanski glumac.

Film 'Remember Me' stiže u američke bioskope u martu. Reditelj je Allen Coulter, a osim Pattinsona i Brosnana u glavnim su ulogama Emilie de Ravin, Chris Cooper, Lena Olin, Martha Plimpton i dr.
Back to top Go down
https://robertandkristen.twilight-mania.com
Lady Mihaela
VIP clan
VIP clan
Lady Mihaela


Posts : 376
Join date : 2010-02-17
Age : 26
Location : Banja Luka, Republika Srpska

Pattinson oduševljen Pierceom Brosnanom Empty
PostSubject: Re: Pattinson oduševljen Pierceom Brosnanom   Pattinson oduševljen Pierceom Brosnanom Icon_minitimeThu Feb 18, 2010 11:03 am

Taj film je preužasan, msm nisam ga gledala al po slikama su samo u krevetu i cmaču se. Najbolji je on u Harry Potteru i u Twilight-u
Back to top Go down
http://www.ladygaga-4uum.forumotion.net
 
Pattinson oduševljen Pierceom Brosnanom
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Robert Pattinson pomaže školama na Havajima
» Šta planira Robert Pattinson?
» Robert Pattinson u vrućem okruženju
» Robert Pattinson adresa (valjda)
» Robert Pattinson u nastavku 'Lijepe žene'?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Robert & Kristen :: Robert and Kristen :: Novosti :: Robert Pattinson-
Jump to: