Robert & Kristen
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za sve fanove Twilight sage a posebno za fanove Roberta i Kristen :)
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Pattinsonu bilo neugodno skinuti se pred Umom Thurman

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Ivana voli Krajisnika ♥
Gl. Admin
Gl. Admin
Ivana voli Krajisnika ♥


Posts : 1236
Join date : 2010-01-23

Pattinsonu bilo neugodno skinuti se pred Umom Thurman Empty
PostSubject: Pattinsonu bilo neugodno skinuti se pred Umom Thurman   Pattinsonu bilo neugodno skinuti se pred Umom Thurman Icon_minitimeTue Feb 09, 2010 10:30 am

Robert Pattinson se požalio da mu je bilo užasno neugodno skinuti se pred prelijepom Umom Thurman zbog potreba snimanja filma 'Bel Ami'
Glumac za kojim su poludjeli milijuni tinejdžerica, ali i njihove mame, kaže da mu je to filmsko iskustvo nesumnjivo među najtramatičnijima dosad.

'Snimanje scene seksa s Umom je bilo uznemirujuće. Moj lik u tom filmu koristi svoje tijelo kako bi se probio kao novinar. Film je prepun golišavih scena jer je za njega seks oružje kojim osvaja žene. Zbilja mi je bilo teško skinuti se pred predivnim glumicama, Umom Thurman, Christinom Ricci i Kristin Scott Thomas. To je bilo vrlo neugodno. Mnogi mi zavide, no nije mi bilo lako', kaže ovaj 23-godišnjak.

U tom filmu Rob igra promiskuitetnog Georgesa Duroya koji se uspinje na društvenoj ljestvici.

Robert je otkrio i da ne voli upoznavati ljude te da se druži samo s dugogodišnjim prijateljima. Glumac je uvjeren da će netko možda pokušati iznijeti intimnosti iz njegova života pa je postao paranoičan.
Back to top Go down
https://robertandkristen.twilight-mania.com
LoLLyPoP GIRL
Co. Admin
Co. Admin
LoLLyPoP GIRL


Posts : 536
Join date : 2010-01-23
Age : 27
Location : Na kafi kod neke vestice.....

Pattinsonu bilo neugodno skinuti se pred Umom Thurman Empty
PostSubject: Re: Pattinsonu bilo neugodno skinuti se pred Umom Thurman   Pattinsonu bilo neugodno skinuti se pred Umom Thurman Icon_minitimeTue Feb 09, 2010 10:32 am

ne znam sta da kazem........
Back to top Go down
*Mina Stewart Pattinson
Cuo/la si za Robsten
Cuo/la si za Robsten
*Mina Stewart Pattinson


Posts : 14
Join date : 2010-02-13
Age : 29
Location : With Robert and Kristen

Pattinsonu bilo neugodno skinuti se pred Umom Thurman Empty
PostSubject: Re: Pattinsonu bilo neugodno skinuti se pred Umom Thurman   Pattinsonu bilo neugodno skinuti se pred Umom Thurman Icon_minitimeSun Feb 14, 2010 3:47 am

Zasto nema nista da krije...
Back to top Go down
Sponsored content





Pattinsonu bilo neugodno skinuti se pred Umom Thurman Empty
PostSubject: Re: Pattinsonu bilo neugodno skinuti se pred Umom Thurman   Pattinsonu bilo neugodno skinuti se pred Umom Thurman Icon_minitime

Back to top Go down
 
Pattinsonu bilo neugodno skinuti se pred Umom Thurman
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Robert & Kristen :: Robert and Kristen :: Novosti :: Robert Pattinson-
Jump to: