Robert & Kristen
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za sve fanove Twilight sage a posebno za fanove Roberta i Kristen :)
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Eclipse na listi naj filmova u 2010!

Go down 
5 posters
AuthorMessage
Micy Cullen
Co. Admin
Co. Admin
Micy Cullen


Posts : 451
Join date : 2010-01-23
Age : 27
Location : Belgrade

Eclipse na listi naj filmova u 2010! Empty
PostSubject: Eclipse na listi naj filmova u 2010!   Eclipse na listi naj filmova u 2010! Icon_minitimeTue Jan 26, 2010 9:55 am

1.'Iron Man 2'
2. 'Harry Potter i darovi smrti - 1. dio'
3. 'Robin Hood'
4. 'Shutter Island'
5. 'Priča o igračkama 3'
6.'The A Team'
7. 'The Expendables'
8. 'Inception'
9. 'Alisa u Zemlji čudesa'
10. 'Pomrčina'
Onima koji ne vole serijal 'Sumrak' past će mark na oči kada vide reklamu za 'Pomrčinu', no u publici ima puno više obožavatelja nego mrzitelja ove romantične vampirske priče. Priča ovog nastavka bavi se Bellom koja se nalazi usred rata između vampira i vukodlaka, a treći film serijala ima i trećeg redatelja: Davida Sladea.

preuzeto sa http://www.filmski.net/vijesti/dugometrazni-film/6750/najhitovi_u_2010.
Back to top Go down
Tanja-R9
Zaintrigiraju te Rob & Kristen
Zaintrigiraju te Rob & Kristen
Tanja-R9


Posts : 75
Join date : 2010-01-24
Age : 29

Eclipse na listi naj filmova u 2010! Empty
PostSubject: Re: Eclipse na listi naj filmova u 2010!   Eclipse na listi naj filmova u 2010! Icon_minitimeTue Jan 26, 2010 11:04 am

meni je na prvom mjestu
Back to top Go down
Ivana voli Krajisnika ♥
Gl. Admin
Gl. Admin
Ivana voli Krajisnika ♥


Posts : 1236
Join date : 2010-01-23

Eclipse na listi naj filmova u 2010! Empty
PostSubject: Re: Eclipse na listi naj filmova u 2010!   Eclipse na listi naj filmova u 2010! Icon_minitimeSat Feb 06, 2010 12:11 pm

ja nmg da verujem da je na 10. mestu... Kao sto Tanja kaze: meni je na prvom mestu Smile
Back to top Go down
https://robertandkristen.twilight-mania.com
MoOn Girl
Moderator
Moderator
MoOn Girl


Posts : 235
Join date : 2010-02-06
Location : U vasioni zvanoj Robert Pattinson ♥

Eclipse na listi naj filmova u 2010! Empty
PostSubject: Re: Eclipse na listi naj filmova u 2010!   Eclipse na listi naj filmova u 2010! Icon_minitimeSun Feb 07, 2010 9:16 am

Za pola filmova nisam nikad cula
Back to top Go down
marija_84
Cuo/la si za Robsten
Cuo/la si za Robsten



Posts : 8
Join date : 2010-10-16

Eclipse na listi naj filmova u 2010! Empty
PostSubject: Re: Eclipse na listi naj filmova u 2010!   Eclipse na listi naj filmova u 2010! Icon_minitimeSat Oct 16, 2010 10:28 am

Robin Hud sam gledala nedavno i mogu vam reci da je dobar, prema tome ko ga nije pogledao samo napred, verujem da se nece pokajati ako ga pogleda. A Eclipse sto se tice pa. . . meni je razocaravajuc, posto sam procitala knjigu pa tek onda pogledala film mislim da je u odnosu na knjigu totalni promasaj, al naravno to je samo moje misljenje, nadam se da me necete pogresno razumeti ja OBOZAVAM Sumrak sagu al ipak mislim da je Eclipse mogao biti bolji. Smile
Back to top Go down
Sponsored content





Eclipse na listi naj filmova u 2010! Empty
PostSubject: Re: Eclipse na listi naj filmova u 2010!   Eclipse na listi naj filmova u 2010! Icon_minitime

Back to top Go down
 
Eclipse na listi naj filmova u 2010!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Kristen i Ashley na listi 99 najpozeljnijih devojaka
» Rob i Kristen na listi osoba koje najbolje zarađuju
» ...Eclipse...
» Eclipse soundtrack
» Eclipse citati

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Robert & Kristen :: Twilight Saga :: Twilight Filmovi i Glumci :: Eclipse/Pomracenje-
Jump to: