Robert & Kristen
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za sve fanove Twilight sage a posebno za fanove Roberta i Kristen :)
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Robert se ne boji da će ga netko upucati

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Ivana voli Krajisnika ♥
Gl. Admin
Gl. Admin
Ivana voli Krajisnika ♥


Posts : 1236
Join date : 2010-01-23

Robert se ne boji da će ga netko upucati Empty
PostSubject: Robert se ne boji da će ga netko upucati   Robert se ne boji da će ga netko upucati Icon_minitimeWed Feb 17, 2010 1:17 pm

Robert Pattinson ne smatra da mu je život ugrožen zbog toga što ima horde obožavatelja. Štoviše, misli da bi bilo prilično smiješno da ga netko pokuša ustrijeliti
'Stvarno bi mi bilo smiješno da me netko pokuša ustrijeliti ili nauditi mi na neki drugi način. Vjerojatno bih upitao tu osobu je li normalna i zašto mene? Radije neka napadnu Zaca Efrona, mislim da on ima veći društveni utjecaj od mene', sa smiješkom je izjavio Robert.

Rob se osvrnuo i na svoju karijeru: 'Shvatio sam da se moram odreći određene kontrole nad životom. Kada sam imao 17, 18 godina mislio sam da ću, kada uspijem u životu, moći raditi ono što želim i čvrsto reći ljudima 'da' ili 'ne'. Ali sada, kada sam došao u tu životnu fazu, vidim da to nema smisla i da je to zapravo nemoguće.'
Back to top Go down
https://robertandkristen.twilight-mania.com
LoLLyPoP GIRL
Co. Admin
Co. Admin
LoLLyPoP GIRL


Posts : 536
Join date : 2010-01-23
Age : 26
Location : Na kafi kod neke vestice.....

Robert se ne boji da će ga netko upucati Empty
PostSubject: Re: Robert se ne boji da će ga netko upucati   Robert se ne boji da će ga netko upucati Icon_minitimeWed Feb 17, 2010 1:23 pm

ma robe bre ubi se!xDD
Back to top Go down
 
Robert se ne boji da će ga netko upucati
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Robert Pattinson adresa (valjda)
» Robert najviše voli svog psa
» Robert Pattinson u vrućem okruženju
» Šta planira Robert Pattinson?
» Robert Pattinson u nastavku 'Lijepe žene'?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Robert & Kristen :: Robert and Kristen :: Novosti :: Robert Pattinson-
Jump to: