Robert & Kristen
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za sve fanove Twilight sage a posebno za fanove Roberta i Kristen :)
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Pattinson naslijedio Lawa kao najzgodniji britanski glumac

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Ivana voli Krajisnika ♥
Gl. Admin
Gl. Admin
Ivana voli Krajisnika ♥


Posts : 1236
Join date : 2010-01-23

Pattinson naslijedio Lawa kao najzgodniji britanski glumac Empty
PostSubject: Pattinson naslijedio Lawa kao najzgodniji britanski glumac   Pattinson naslijedio Lawa kao najzgodniji britanski glumac Icon_minitimeWed Jan 27, 2010 8:47 am

Glumac Jude Law je sretan što je napokon predao titulu holivudskog srcolomca sunarodnjaku Robertu Pattinsonu. Jude smatra da je već prestar da ga se gleda na taj način i vjeruje da ima puno mlađih glumaca koji ga mogu zamijeniti, a Robert je trenutno idealan izbor
'Moram priznati da mi je laknulo. Uostalom, ima toliko mladih glumaca koji dolaze i mislim da je vrijeme da se usmjeri pozornost na njih. Glumci poput Roberta Pattinsona su na redu da preuzmu ulogu Adonisa. Mene je to uvijek sputavalo', izjavio je Jude.

'Cilj mi je uvijek bio da me priznaju kao dobrog glumca, ali čini mi se da javnost nije bila zainteresirana za to. Kada se prvi put pojaviš na sceni, kao netko nov i zanimljiv, sve se usmjeri na tebe. Ja sam to iskusio u svojim 20-ima i moram reći da je bilo prilično teško', dodala je zvijezda 'Sherlocka Holmesa'.
Back to top Go down
https://robertandkristen.twilight-mania.com
MoOn Girl
Moderator
Moderator
MoOn Girl


Posts : 235
Join date : 2010-02-06
Location : U vasioni zvanoj Robert Pattinson ♥

Pattinson naslijedio Lawa kao najzgodniji britanski glumac Empty
PostSubject: Re: Pattinson naslijedio Lawa kao najzgodniji britanski glumac   Pattinson naslijedio Lawa kao najzgodniji britanski glumac Icon_minitimeSat Feb 06, 2010 4:02 pm

Super
Rob je to zasluzio Very Happy
Back to top Go down
 
Pattinson naslijedio Lawa kao najzgodniji britanski glumac
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Robert Pattinson u nastavku 'Lijepe žene'?
» Šta planira Robert Pattinson?
» Pattinson oduševljen Pierceom Brosnanom
» Robert Pattinson adresa (valjda)
» Robert Pattinson u vrućem okruženju

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Robert & Kristen :: Robert and Kristen :: Novosti :: Robert Pattinson-
Jump to: