Robert & Kristen
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za sve fanove Twilight sage a posebno za fanove Roberta i Kristen :)
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Hugh Grant: Robert Pattinson mi je jako seksi

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Tanja-R9
Zaintrigiraju te Rob & Kristen
Zaintrigiraju te Rob & Kristen
Tanja-R9


Posts : 75
Join date : 2010-01-24
Age : 29

Hugh Grant: Robert Pattinson mi je jako seksi Empty
PostSubject: Hugh Grant: Robert Pattinson mi je jako seksi   Hugh Grant: Robert Pattinson mi je jako seksi Icon_minitimeWed Jan 27, 2010 7:13 am

Hugh Grant priznao je da je veliki obožavalac “Twilight” sage, a posebno mu se sviđa glavni glumac, Robert Pattinson. Britanski glumac je rekao da razume zašto obožavaoci vole njegovog sunarodnjaka. “Nisam još gledao drugi nastavak ‘Twilighta’, ali razumem fascinaciju Robertom. Mislim da je jako seksi”, kaže Grant koji je i sam često bio proglašavan najseksipilnijim glumcem.

Robert Pattinson, s druge strane, dokazuje da nije običan lepotan, već i da želi pomoći onima kojima je pomoć najpotrebnija. Mladi je glumac najavio da će učestvovati u telefonskom maratonu kojim će se prikupljati sredstva za Haićane pogođene zemljotresom. Show za prikupljanje donacija će biti organizovan u nekoliko svetskih gradova, a Pattinson će se pridružiti svojim kolegama, poput Georgea Clooneya, u Londonu. Nastupe u showu su potvrdili i Justin Timberlake, Sting, Alicia Keys, Taylor Swift, Christina Aguilera i mnogi drugi.
Back to top Go down
MoOn Girl
Moderator
Moderator
MoOn Girl


Posts : 235
Join date : 2010-02-06
Location : U vasioni zvanoj Robert Pattinson ♥

Hugh Grant: Robert Pattinson mi je jako seksi Empty
PostSubject: Re: Hugh Grant: Robert Pattinson mi je jako seksi   Hugh Grant: Robert Pattinson mi je jako seksi Icon_minitimeSat Feb 06, 2010 4:03 pm

Joj dusa ♥️
Tako i treba Very Happy
Back to top Go down
 
Hugh Grant: Robert Pattinson mi je jako seksi
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Šta planira Robert Pattinson?
» Robert Pattinson adresa (valjda)
» Robert Pattinson u vrućem okruženju
» Robert Pattinson u nastavku 'Lijepe žene'?
» Robert Pattinson pomaže školama na Havajima

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Robert & Kristen :: Robert and Kristen :: Novosti :: Robert Pattinson-
Jump to: